FANTEZİ GİYİM SEÇENEKLERİ NELERDİR?

FANTEZİ GİYİM SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 17 Yayınlanma Tarihi 21 Sep 2018 Yorum: 0

FANTEZİ GİYİM SEÇENEKLERİ NELERDİR?                                      

Bayanlar için özel giyim tercihi olan fantezi giyim seçenekleri özel modelleri ile bayanlar için tercihler oluşturuyor. Partnerlerimiz ile beraber özel anları renklendirmenizi sağlayan fantezi giyim modelleri bayanların özgüvenini arttıran özel tasarımlar ile tercih oluşturuyor.

Vücut Çorabı

Pratik giyim şekli ile bayanlar için özel bir seksi giyim modeli olan vücut çorabı şeffaf tasarımları ile kadın vücudunu çekici bir şekle süründürüyor. Göğüs detaylı ve alt kısmı açık modellerle partnerinizin kalp atışlarını hızlandırma nasıl sağlayan bu modeller şeffaf tasarımı ile erotik giyim fırsat oluşturuyor. Bu model dere detayı ve özel işleme detayları ile özel bir konsepte dönüşürken seksi tasarımlı modellerle beraber cazip bir fantezi giyim tercihine dönüşüyor.

Tanga

Klasik anlamında bayanların sıkça tercih ettiği tanga modelleri fantezi giyim içinde özel bir detay oluşturuyor. Birçok fantezi giyim konsepti ile uyum sağlayan tangalar özel tasarımları ile değişik seçenekler sunuyor. Arka kısmı açık tanga modeli ile özel bir görünüm sağlayan tangalar alt kısmı açık modeller ile de benzer şekilde bir tercih sunuyor. Benzer şekilde şeffaf tasarımda ya da deri tasarımlı tangallarda partnerinizi heyecanlandıran modeller oluştururken bu modeller özellikle mini etek tercih eden bayanlar için iz bırakmayan özel bir giyim tercihidir.

Yorumlar
Yorum Yap