Gecelik Takımları Ve Jartiyer Çeşitleri

Gecelik Takımları Ve Jartiyer Çeşitleri

Yazar: Fantazi Okunma Sayısı: 62 Yayınlanma Tarihi 24 Nov 2018 Yorum: 0

Gecelik Takımları Ve Jartiyer Çeşitleri

En Yeni ve En Trend Jartiyer Çeşitleri

            Sitenin ana sayfasında yer alan jartiyer kategorisine tıklayan kadınlar kendileri için en uygun fantazi iç giyim ürünlerini jartiyerler ile birlikte inceleyebilirler. Özel kutusunda Türkiye'nin her yerine gönderilen bu ürünler son derece renkli seçeneklere de ev sahipliği yapıyor. Desenli ve dantelli olan versiyonları mevcut. Aynı zamanda başta siyah rengi olmak üzere beyaz, krem ve turkuaz gibi açık renklere de ev sahipliği yapıyor.

Kadınlara Özel Gecelik Takımları

            Baştan ayağa inci detayları ile süslenmiş olan gecelik takımı modelleri bu kategoride yer alıyor. Eteklik kısmı bileklere kadar uzanan versiyonların dışında mini etekliği ile seksi çağrışımlara imza atan modeller de mevcut. Uç kısımları tül detayları ile zenginleştirilmiş olan modellerde öne çıkan renkler kırmızı ve bordo olarak gösteriliyor. Gecelikler ek olarak yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılmaktadır. Kışlık olan modelleri pamuklu kumaşlar ile imal edilip sıcak tutma etkisine sahiptir. Saten olup şortlu takımlar halinde satılan çeşitleri de mevcut. Yazlık olan modeller ise daha ince kumaşa sahip olup terletme etkilerinden uzaktır. Gecelik takımları aynı zamanda
sabahlık olarak da kullanılabilir. Çok yönlü olan gecelik takımları en uygun fiyatlarda ve kapıda ödeme imkanları ile birlikte site üzerinden pratik bir şekilde sipariş edilebilir.

Renkli Seçenekleriyle Sabahlık Modelleri

            Polar kumaşının olanca naifliğini yansıtan sabahlık modelleri aynı zamanda kapüşonlu olma özelliği de taşıyor. Pembe, turuncu ve sarı gibi canlı renkler bu sabahlık türlerinin seçimlerinde mevcut. Kuşaklı olan versiyonları özellikle sabah duşlarından sonra bornoz olarak kullanılabilmesinin önünü açıyor. Dantelli olan modellerinin yanı sıra güpürlü olan modelleri de mevcut. Güpürleri eteklik kısmında yer alıp aşağı doğru hareketli bir tasarım gücüne sahip. Tüm ürünlerin görselleri site içerisinde yer almaktadır. 

Yorumlar
Yorum Yap