En Yeni Tanga Ve String Çeşitleri

En Yeni Tanga Ve String Çeşitleri

Yazar: Fantazi Okunma Sayısı: 66 Yayınlanma Tarihi 05 Dec 2018 Yorum: 0

Satışta Olan En Yeni Tanga Çeşitleri

            Hem konforlu giyimiyle hem de estetik görüntüsüyle son yıllarda kadınların gözdesi konumuna yükselen tanga çeşitleri bu kategoride yer alıyor. Birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Özel geceler için imal edilmiş olan zincirli olan versiyonları aynı zamanda deri görünümleri ile fark yaratıyor. Bu ürünler zincirin üzerinde yer alan küçük taşları ile özel giyimler için ideal standartlara sahip. Bir diğer tanga çeşidinde ise baseni açıkta bırakan bir tasarım türü bulunuyor. Aynı zamanda siyah renginde olan bu ürünlerin üst kısımlarında pembe ve mor renklerinde olan kurdeleler dikkat çekici bir detay gücüne sahip. Diğer seçenekler arasında Brezilya usulü tangalar oldukça revaçta. Bu ürünlerin en büyük özelliği kendine has pembe ve mor renklerini bünyesinde barındırması ve diğer tanga modellerine oranla çok daha transparan olması.

En Yeni String Çeşitleri

            Çizgili ve akrep desenli olan string çeşitleri bu kategorideki ilk ürünlerdir. Tanga modellerine göre daha açık ve daha rahat giyimler için elverişli olan bu ürünlerde birçok farklı rengi bir arada ya da ayrı ayrı değerlendirmek mümkün. Site üzerinden görselleri incelenerek kısa bir süre içerisinde online olarak sipariş verilebilir. Leopar desenli stringler de bu kategorinin en çok satan ürünleri arasında yer alıyor.

Kadınlara Özel Diğer İç Giyim Ürünleri

            Kadınlara özel olarak imal ediliyor olan diğer iç giyim ürünleri arasında slipler bulunuyor. Ön ve arka kısmı açık olarak üretilen modeller özellikle fantezi odaklı iç giyim alışverişleri için tercih edilebilir. Tamamen dantelli olan versiyonlarının yanı sıra tül şeritli olan modelleri de aktif olarak satışta. Yarasa desenli külot takımları da sutyenler ile birlikte alıcılar ile buluşuyor. İsteyenler için kırmızı ve siyah renklerinin aynı tasarımda kullanıldığı iç giyim modelleri mevcut. 

Yorumlar
Yorum Yap