C-String Ürünleri ve Modelleri

C-String Ürünleri ve Modelleri

Yazar: Fantazi Okunma Sayısı: 63 Yayınlanma Tarihi 05 Dec 2018 Yorum: 0

Fantezi Sütyen Modellerinde Yenilikler

            Destekli ve desteksiz olarak iki ayrı kategoride satışa çıkarılan fantazisütyen ürünleri site aracılığıyla anında sipariş edilebilir. Leopar desenli olan versiyonları en çok satılan ürünler listesinin zirvesinde yer almaktadır. Uygun bir leopar desenli külot ile birlikte kombin yapılarak takım halinde kullanılabilir. Uç kısmını açıkta bırakan sutyen modelleri de fantezi iç giyim alanında değerlendirilecek bir diğer ürün.

            Aksesuarlı olarak satılmakta olan modelleri de direkt olarak site kategorisine tıklayarak incelemek ve ürünün beden tablosu hakkında bilgiler edinmek de ek seçenekler arasında yer alıyor. Zincirli sutyen modelleri özel gecelerin özel giyimleri için ideal standartlara sahip. Diğer seçenekler arasında tamamı deri malzemesi kullanılarak imal edilmiş olan sutyen modelleri mevcut. Renk seçenekleri bakımından da zengin olan bu ürünlerde en çok tercih edilen renkler arasında siyah, mor ve kırmızı yer alıyor. Tercihleri bu yönde olan kadınlar için turuncu, turkuaz ve mavi gibi canlı renkleri bulmak da mümkün.

 Fantazi Külot Modellerinde Yeni Ürünler

            Tıpkı sutyen modellerinde olduğu gibi fantazi külot modellerinde de leopar desenleri ağırlıklı olarak imal ediliyor. Tamamen dantelli olan versiyonları da bu kategorinin en çok satanları arasında bulunuyor. Hassas bölgeyi açıkta bırakan versiyonlara ek olarak basen bölgesini açıkta tutan külot modelleri de mevcut. Tamamen ipliklerden oluşan külot ürünleri de site aracılığıyla kolaylıkla sipariş edilebilir.

 C-String Ürünleri ve Modelleri

            Tangalara göre çok daha açık ve transparan olan c-string ürünleri bu kategoride alıcılarla buluşuyor. Kapıda ödeme imkanının yanı sıra toplu alımlarda yüzde kırka varan indirimler de söz konusu olmaktadır. Bu ürünler dantelli olup jartiyer ve sutyen takımları ile birlikte kombin yapılarak kullanılabilir. En öne çıkan renkleri arasında kırmızı ve bordo gibi canlı renkler bulunuyor. 

Yorumlar
Yorum Yap