FANTEZİ GİYİMDE HANGİ MODELLER TERCİH EDİLMELİDİR?

FANTEZİ GİYİMDE HANGİ MODELLER TERCİH EDİLMELİDİR?

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 34 Yayınlanma Tarihi 21 Sep 2018 Yorum: 0

FANTEZİ GİYİMDE HANGİ MODELLER TERCİH EDİLMELİDİR?

Günümüzde fantezi giyim ismi altında birçok tanım kullanılmakta, seksi iç giyim, erotik çamaşır ya da fantezi iç giyim bunlardan bir kaçıdır. Aslında fantezi giyim denildiği zaman ilk akla gelen şey bayan iç giyim ürünleridir. Peki, kadınlar fantezi giyim ürünlerinde hangi çeşitleri tercih etmeli?

Rahat Hareket Olanağı Sağlamalı

Öncelikle kullanılacak iç giyim ürünleri günlük ya da özel günler olarak ayırmalısınız. Günlük olan iç giyimleri seçerken seksi ama daha faza rahat ve sade olan çeşitleri seçmelisiniz. Bu size hareket özgürlüğü ya da günlük hayatta rahatlıklar sağlayacaktır. Özel günler ya da daha az sıklıkta giyilecek erotik ya da fantezi ürünler, iç gıcıklayıcı tarzlarda olmalıdır. En önemli nokta, ne tür çamaşır giyerseniz giyin vücudunuza en uygun olan çamaşırları tercih ediyor olmanızdır.

Vücuda Uygun Olmalı

Göğüs ya da kalça kısmı tam oturan hiç bir şekilde potluk oluşturmayan, ten renginize ya da kıyafetinize en uygun olan renkte ki iç çamaşırları tercih etmelisiniz. Koyu ten rengine sahip biriyseniz beyaz ve pudra renklerini, kumral ya da beyaz bir tene sahip iseniz siyah rengi, bordo ya da lacivert olan renklerini tercih etmelisiniz. Sutyen seçerken de bu anlamda bedeninize uygun olan sutyen tercih edin. Bedeninizden ufak olan sutyen kullandığınızda hem sizi rahatsız edecektir hem de göğüsleriniz taşıp oraya hoş olmayan bir görüntü çıkacaktır. Bu anlamda göğüslerinizi daha büyük göstermek adına bedeninizden büyük olan sutyen tercih etmeniz durumunda ise uzaktan çok hoş gözükse de yakından büyük beden bir sutyenden ortaya çıkan boşluklar hoş olmayan tarzda bir görüntü sergileyecektir.

Yorumlar
Yorum Yap